Advertisement

Author Topic: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???  (Read 33159 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tshiav

  • Guest
Re: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???
« Reply #45 on: September 30, 2014, 11:19:25 AM »
Xeem xais.
Yog koj nyoo lawm ces koj tsis laib lub me nruj nreem tsis paub ntsws li ntag hos.Ua 1 sim neej xwb yuav tsum nco ntsoov tias luag tau 2 tug poj niam ces luag twb tau 2 sim neej lawm yus 1 tug poj niam xwb ces yus nyuam qhuav ua 1 sim neej xwb nawb mog.

...
bawg...lub neeej ces yeej tsis xav kom plam puas zoo li no mas....tabsis thaum uas yus sibzog khwv tabsis nws sibzog mus tso.b ncigzej ncigzog xwb ces ..thiaj ua ibsiab tias  muab xaus li  no.kom yus txhob mob2 hlwb es tsam ho mob stroke thiab.



Like this post: 0

Adverstisement

nrhiav hlub

  • Guest
Re: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???
« Reply #46 on: September 30, 2014, 05:46:00 PM »
...
bawg...lub neeej ces yeej tsis xav kom plam puas zoo li no mas....tabsis thaum uas yus sibzog khwv tabsis nws sibzog mus tso.b ncigzej ncigzog xwb ces ..thiaj ua ibsiab tias  muab xaus li  no.kom yus txhob mob2 hlwb es tsam ho mob stroke thiab.
Yog koj muab xaus li no lawm los yeej zoo heev los mas.txhob txob kiag yeej meem txav deb deb txhob mus kom ti cov niag noj nyoog haus txias ntawd thiaj li kaj siab lug mus khwv mog.



Like this post: 0

MoobGod

  • Guest
Re: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???
« Reply #47 on: October 01, 2014, 12:56:30 AM »
aw.....nws mus nws os...

Ntse tseem tshuav coob2 nyob nram hiav txwv dej....mam li mus ntes ib tus ua loj dua thiab zoo dua.




Like this post: 0

nrhiav hlub

  • Guest
Re: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???
« Reply #48 on: October 01, 2014, 01:19:44 AM »
Ntse yuav tsis khws pob.Yog tsis mus yuav poj Hmoob es ho mus ntes 1 tug ntses nram hiav txwv xwb ntse tsis zoo ua poj niam nev.



Like this post: 0

Tshiav

  • Guest
Re: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???
« Reply #49 on: October 02, 2014, 11:42:14 AM »
aw.....nws mus nws os...

Ntse tseem tshuav coob2 nyob nram hiav txwv dej....mam li mus ntes ib tus ua loj dua thiab zoo dua.
es

kuv tsis paub xyov yuav ntes tus zoo li cas lawm thiab tiag.....



Like this post: 0

Xeemxai

  • Guest
Re: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???
« Reply #50 on: October 02, 2014, 02:25:09 PM »
Puas yog tim poj niam 100% maj?  Koj twb paub txog 5 tus hluas nkauj momo lawm, tsam ho yog yus taws tsau ua ntej e poj niam lawv qab xwb ne.

Li cas loj xij, nws yog koj txoj kev ntshaws lawm ce kav tsij tsaws kom cuag xwb.  Kav 3 hnub xwb los yeej zoo lawm.




Like this post: 0

nrhiav hlub

  • Guest
Re: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???
« Reply #51 on: October 02, 2014, 03:19:53 PM »
es

kuv tsis paub xyov yuav ntes tus zoo li cas lawm thiab tiag.....
Koj ntes kiag tus uas nws loj los loj siab los siab kav tes kav taw dub nciab.Thiaj li yog koj tus hlub los kav tau koj nplooj siab.



Like this post: 0

MoobGod

  • Guest
Re: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???
« Reply #52 on: October 07, 2014, 09:13:19 PM »
ncej zeb ruaj tsi npaum ncej hlau
txawm tau pistsawg raab los tsi npaum le tug qub qau.....




Like this post: 0

nrhiav hlub

  • Guest
Re: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???
« Reply #53 on: October 08, 2014, 10:53:36 AM »
Laag luam zoo thawj ntsug quas yawg zoo thawj tug.



Like this post: 0

Tshiav

  • Guest
Re: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???
« Reply #54 on: October 08, 2014, 11:37:22 AM »
Puas yog tim poj niam 100% maj?  Koj twb paub txog 5 tus hluas nkauj momo lawm, tsam ho yog yus taws tsau ua ntej e poj niam lawv qab xwb ne.

Li cas loj xij, nws yog koj txoj kev ntshaws lawm ce kav tsij tsaws kom cuag xwb.  Kav 3 hnub xwb los yeej zoo lawm.

bawg nws deev hluasnraug txij xyooo 2009 los lawm tabsis kuv txhom tau thiab  paub xyoo 2013 lub 2 hlis.....hos cov hluasnkauj no kuv mam paub paub thaum lub 4 hlis 2014 thiab lub 8 hli ntuj no xwb os....



Like this post: 0

nrhiav hlub

  • Guest
Re: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???
« Reply #55 on: October 09, 2014, 03:26:53 PM »
bawg nws deev hluasnraug txij xyooo 2009 los lawm tabsis kuv txhom tau thiab  paub xyoo 2013 lub 2 hlis.....hos cov hluasnkauj no kuv mam paub paub thaum lub 4 hlis 2014 thiab lub 8 hli ntuj no xwb os....
Txawm li cas los tsis hais li mas.Muab pov tseg kiag yuav dua tus tshiab los yog tsis zoo thiab ces mus kiag tim nplog teb xwb ntag hos.



Like this post: 0

AverageTou

  • Guest
Re: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???
« Reply #56 on: October 10, 2014, 10:23:51 AM »
Kuv twb hais ne...

Seb koj puas yog txiv neej yawg xwb,

1.  Yog koj txawm paub thiab pom nws deev hluas (mus rau hluas deev) tsawg zaus/thaum twg/ntev li cas lawm los... yog koj tseem hlub taus, yuav tau no ces txhob tham tham dab tsi lawm es kav tsij hloov koj tus kheej es hlub nws tshaj thiab haib dua tej nws mus rau laug deev ntawd xwb.  Tswv yim txiv neej yawg ces yog li no tiag,... ua li thaum uas tseem ua nkauj/nraug es tos tsis taus yuav coj nws mus tshee mos mos pem tej hav nroj, los sis motel/hotel pob,... cav qee zaus yus maj dhau ces cia li tshee hauv tsheb lawm xwb ne.

2.  Yog koj tsis xav yuav tsis xav hlub lawm no ces nrauj xwb es mam yuav tus tshiab los tsav lub neej thiaj li muaj ntsej muag tawm rooj ua qhua.  Hos yus tus me kws los thiaj li nrog luag tau tshais tau mo qhe thiab es tsis txhob saib saib nam paub.  Tsis tas li xwb yog tsis nrauj tsam nyob-hoom/dav-hlau lam cia li poob los raug nws ne tuag ne... yus yuav tau poob nyiaj tha laiv, seb koj puas yuav tsis quaj los kua muag, los sis quaj tsis los kua muag rau nws xwb.




Like this post: 0

Tshiav

  • Guest
Re: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???
« Reply #57 on: October 10, 2014, 11:17:20 AM »
Kuv twb hais ne...

Seb koj puas yog txiv neej yawg xwb,

1.  Yog koj txawm paub thiab pom nws deev hluas (mus rau hluas deev) tsawg zaus/thaum twg/ntev li cas lawm los... yog koj tseem hlub taus, yuav tau no ces txhob tham tham dab tsi lawm es kav tsij hloov koj tus kheej es hlub nws tshaj thiab haib dua tej nws mus rau laug deev ntawd xwb.  Tswv yim txiv neej yawg ces yog li no tiag,... ua li thaum uas tseem ua nkauj/nraug es tos tsis taus yuav coj nws mus tshee mos mos pem tej hav nroj, los sis motel/hotel pob,... cav qee zaus yus maj dhau ces cia li tshee hauv tsheb lawm xwb ne.

2.  Yog koj tsis xav yuav tsis xav hlub lawm no ces nrauj xwb es mam yuav tus tshiab los tsav lub neej thiaj li muaj ntsej muag tawm rooj ua qhua.  Hos yus tus me kws los thiaj li nrog luag tau tshais tau mo qhe thiab es tsis txhob saib saib nam paub.  Tsis tas li xwb yog tsis nrauj tsam nyob-hoom/dav-hlau lam cia li poob los raug nws ne tuag ne... yus yuav tau poob nyiaj tha laiv, seb koj puas yuav tsis quaj los kua muag, los sgis quaj tsis los kua muag rau nws xwb.

Bawg....peb ua txivneej ces thaum pom hlua ua mas zoo saib thiab muaj tswv8 mas...tabsis txog kiag koj ces tsis lam  yoojyim tej teeb meem no kuv pom muaj 1000 tawm cases los lawm...tabsi thaum txo yus yeeej nyuab....hais txoq qhov deeev pojniam xwb ces....koj txawm yuav muab nws ua22222 tuag kiag los nws yeej tseem xav txia.g  lwm tus ib yam ......koj txawm ho ua2222 koj tuag kiag ntawd chaw los nws yeeej tseeem xav deev lwm tus ib yam ...yog tias nws yeeej yog hom neeeg liam naj....pojniam ces koj txhob xav tias koj ua heev ces nws yuav zov koj xwb no ...koj yim ua nws yim xav ua ntxiv ho.....cov uas ho tsis deev lwm tus ..luag tug mas yog neeg siab zoo xav ua lub neej zoo....sibtso. .ob muaj sijhawm ov.

tus pog no mas nws yeej xav tso.ob txhua lub sijhawm li ne...koj  yuav muaj sijhawm khooo nws 24/7 los cas mas.

txawm nws tuag hnub no hmo no los kuv kuamuag tsis los lawm os....

nyob teb chaws no tsis muaj neeg yuam tau kuv los tha nws nawb...

yog neej tsa tsis tha ces muab sign-up rau lawv coj mus rau lawv ua research rau tim  medical school xwb ...nyuab dabtsi mas!!!!!


« Last Edit: October 10, 2014, 11:19:36 AM by Tshiav »

Like this post: 0

Offline Dok_Champa

  • Sr. Poster
  • ****
  • Posts: 8238
  • Respect: +200
    • View Profile
Re: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???
« Reply #58 on: October 10, 2014, 03:38:48 PM »
Xyov koj lam nug dag los tiag tabsis mas tsis hais pojniam/txiv neej thaum ib tug mus deev lwm tus lawm ces yeej mob mob los mas.  Yog thaum zoo li no lawm, xav seb vim li cas thiaj li muaj tej yam zoo li no.  Yog kho tau  neb lub neej, kavtsij kho kom nej haj yam txawj sib hlub tshaj qhov qub es tsis txhob muaj tej yam zoo li no ntxi lawm xwb.  Yog neb hlab dhau txoj kev mob siab no tej zaum nej lub neej haj yam zoo duas qhov qub los kuj muaj.  Sometimes tib neeg xav tias muab nws pobtseg zoo duas.  Tabsis kuj tsis yog li no thiab.  Xav zoo zoo ua dabtsis mam ua..



Like this post: 0
But true love is a durable fire, In the mind ever burning, Never sick, never old, never dead, From itself never turning.<br />               --Sir Walter Raleigh

nrhiav hlub

  • Guest
Re: YUAV UA CAS POJNIAM DEEV NWS COV QUB HLUAS NRAUG LAWM ???
« Reply #59 on: October 10, 2014, 06:00:11 PM »
Tsis yog li ko nawb Dokchampas.Tha um mus deev 1 tug lawm mas tsis mob li yog zoo li zoo xwb hos.Yog mob ces mus tib zaug xwb nws nyoo li lawm.



Like this post: 0

 

Advertisements